Wyroby żeliwne KZO S.A.

24.06.2015

  Kategorie: Aktualne trendy

Koneckie Zakłady Odlewnicze mogą poszczycić się niezwykle bogatą tradycją odlewania żeliwa szarego. Już w XIX wieku w Końskich powstały pierwsze odlewnie, które potem weszły w skład KZO

Przez lata umiejętności i wiedza o technikach produkcji były systematycznie zdobywane, rozwijane i przekazywane przez kolejne pokolenia najwyższej klasy fachowców. W XXI wieku Koneckie Zakłady Odlewnicze są nowoczesną, prężnie rozwijającą się spółką akcyjną, która każdego roku powiększa park maszynowy i rozwija nowe technologie produkcji. Sprawia to, że kontrahenci z Polski i Europy realizujący największe inwestycje budowlane doceniają wysoką jakość wyrobów KZO, których używają na co dzień.

6

Żeliwo szare jest jednym z najchętniej wykorzystywanych w Polsce materiałów w kanalizacji sanitarnej i deszczowej. Ze względu na swoją wytrzymałość, właściwości tłumienia drgań i odprowadzania ciepła jest niezastąpione przy produkcji włazów kanałowych, wpustów i skrzynek ulicznych. KZO S.A. proponuje również Państwu system żeliwnej kanalizacji bezkielichowej i kielichowej.

Dla wszystkich, którym zależy na promocji i pozytywnym wizerunku swojego miasta, gminy czy firmy, Koneckie Zakłady Odlewnicze proponują indywidualnie zaprojektowane i wykonane wyroby logowane, na których znajdą się wybrane przez Państwa logotypy, napisy lub symbole.

Koneckie Zakłady Odlewnicze mogą poszczycić się niezwykle bogatą tradycją odlewania żeliwa szarego. Już w XIX wieku w Końskich powstały pierwsze odlewnie, które potem weszły w skład KZO.

Naszymi priorytetami są:

··Najwyższa jakość produktów

··Serwis i doradztwo

··Krótkie terminy realizacji

Z propozycją wyrobów Koneckich Zakładów Odlewniczych mogą Państwo zapoznać się na stronie internetowej www.kzo.pl oraz w oddziałach sieci Tadmar.

Komentarze

Bądź pierwszym komentującym.

Twój komentarz

Zobacz także...