Najnowsze wpisy

Aktualne trendy

Łazienka z klasą z konstrukcjami Walk-in od SANPLAST SA

Osoby ceniące elegancję na co dzień, kochające piękno i harmonię, chcą zaprosić ją w każdy zakątek domu - również do łazienki. Ekskluzywne kolekcje łazienkowe marki Sanplast to odpowiedź na potrzeby ludzi poszukujących wyjątkowych rozwiązań. Aby stworzyć w łazience atmosferę luksusu, wystarczy kil(...)
Fachowo o produktach

SPACE LINE – Luksus to przestrzeń

Wyobraź sobie kabinę prysznicową, z której nie będziesz chciał wyjść. Co widzisz? Dużo przestrzeni, wygodne wejście i eleganckie, estetyczne wzornictwo. To właśnie SPACE LINE – synonim komfortu i luksusu  wśród kabin prysznicowych, wanien oraz brodzików. Space Line to nowoczesne kabiny pryszn(...)
Fachowo o produktach

Zrelaksuj się ze specjalna ofertą od SANPLAST SA

Wanna z systemem hydromasażu to synonim luksusu i pełnego relaksu – wie o tym każdy, kto chociaż raz spróbował się w niej zanurzyć, jednak niewielu poważnie myśli o posiadaniu takiego urządzenia w swoim domu. Atrakcyjna zimowa promocja firmy SANPLAST SA to doskonała okazja, aby porządnie się nad tym(...)
Nowości na rynku

Zehnder ComfoAir Q

Zehnder Polska Sp. z o.o. wprowadziła najnowszą gamę central wentylacyjnych Zehnder ComfoAir Q (350, 450, 600 m3/h). Nowy rekuperator wyróżnia wyjątkowa sprawność i wydajność, szczególnie w zakresie efektywności energetycznej: wymiennik przeciwprądowy o najwyższej na rynku wydajności termicznej(...)
Nowości na rynku

Nowa linia kotłów kondensacyjnych marki Bosch

Bosch Condens 9000i to prawdziwa rewolucja w dziedzinie urządzeń grzewczych dedykowanych do mieszkań, apartamentów oraz domów. Cechy charakterystyczne tej nowej linii urządzeń to: absolutnie nowatorski design, front kotła wykonany ze specjalnie wzmacnianego szkła w kolorze białym lub czarnym, zinteg(...)
Nowości na rynku

ANNEA

Nowość w ofercie SanSwiss - kabiny prysznicowe ANNEA, to połączenie atrakcyjnego wyglądu i funkcjonalności. Dostępność wielu kształtów oraz wymiarów umożliwia umieszczenie kabiny w każdej przestrzeni łazienkowej, zachowując w pełni ergonomię pomieszczenia. Bezpieczne szkło hartowane 6 mm (...)